Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie stron internetowych


Pozycjonowanie stron www

Optymalizacja witryny internetowej

Koszt pozycjonowania www

Darmowy audyt strony

UWAGA! Jeśli nie wiesz czy Twoja strona internetowa wymaga optymalizacji i pozycjonowania, napisz do nas, a my przeprowadzimy Darmowy Audyt SEO. W ciągu godziny otrzymają Państwo wszystkie niezbędne informacje dotyczące Państwa witryny internetowej oraz możliwych poprawek.

Pozycjonowanie www - co to znaczy?


Nowe strony internetowe mają ten problem, że prawie ich nie widać w internecie. Mogą to być najlepiej zaprojektowane witryny, jednak dalej będą daleko w tyle za konkurencją. Dzieje się tak, ponieważ wyszukiwarki mają, krótko mówiąc, słabe zaufanie do naszej nowo powstałej witryny internetowej. Aby to zmienić trzeba zacząć stronę pozycjonować. Ten długotrwały proces ma na celu poprawę widoczności naszej witryny i podnieść ją w rankingu wyszukiwania. Im lepiej pozycjonowana strona tym więcej klientów ją odwiedzi.


Jakie są z tego korzyści?


Załóżmy, że prowadzisz warsztat samochodowy. Klient szukający warsztatu wpisuje w google frazę "warsztat samochodowy Katowice". Jego oczom ukazują się pierwsza strona (lista) stron internetowych najlepiej wypozycjonowanych pod tą frazę. Czy wiesz, że tylko 40% ludzi sprawdza kolejną stronę? Teraz załóżmy, że w Katowicach mieszka 300 000 ludzi, a witryn na pierwszej liście jest tylko 10. Te firmy znajdujące się na samym początku są po prostu oblegane. Już teraz wiesz ile daje pozycjonowanie strony internetowej.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron internetowych?


Pozycjonowanie strony to inwestycja, jedna z najbardziej opłacalnych w marketingu internetowym. Owszem, posiadamy cennik pozycjonowania, ale w przypadku tej usługi, im więcej się zainwestuje tym więcej się zyska. Jest to proporcjonalny wzrost czyli jeśli wydamy na pozycjonowanie zamiast 500zł to 1000zł, witryna będzie 2 razy lepiej się pozycjonować.

Nasza firma oferuje bezpieczne rozwiązania i skuteczne metody pozycjonowania w google. Pozycjonujemy strony internetowe zarówno nowe jak i istniejące od kilku lat. Zaopiekujemy się Twoją witryną kompleksowo i bezpiecznie – po zawarciu umowy przekazujesz nam tylko dane dostępu do swojej witryny, a my zajmujemy się resztą, nie zajmując Twojego cennego czasu.

Pozycjonowanie krok po kroku


 • Przeprowadzamy audyt strony internetowej
 • Analizujemy potencjał słów kluczowych
 • Badamy konkurencję
 • Zmieniamy treści na witrynie tak, aby nie zmieniły znaczenia, a były lepsze pod kątem SEO
 • Budujemy zaplecze linków
 • Wprowadzamy witrynę do katalogów stron internetowych
 • Uruchamiamy kampanię Adwords
 • Reklamujemy stronę w mediach społecznościowych i innych witrynach
 • Analizujemy ruch i poprawiamy pozycję krok po kroku
Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie www i e-marketing


Pozycjonowanie stron internetowych

Oprócz pozycjonowania zapewniamy silne wsparcie SEM. Co to znaczy? SEM to krótko mówiąc, marketing internetowy. Są to zakrojone na szeroką skalę działania marketingowe mające na celu zwiększenie ilości wizyt na Twojej witrynie co wspomaga pozycjonowanie i sprzedaż Twoich produktów i usług. SEO i SEM czyli pozycjonowanie i marketing idąc ze sobą w parze, pozwalają osiągnąć ogromny sukces w stosunkowo niskim czasie. E-marketing to również sposób na pozyskanie klientów wtedy, kiedy nasze pozycjonowanie jeszcze nie jest w pełni zadowalające i nie przyciąga wielu klientów. Dlatego warto zainwestować w dwa systemu naraz, aby działały równolegle.

Pozycjonowanie stron internetowych samemu?


pozycjonowanie-witryny-samemu

Amatorskie pozycjonowanie stron internetowych często kończy się zablokowaniem witryny, która natychmiast spada na ostatnie miejsca w wyszukiwarce i nie da się z tymi nic zrobić przez wiele miesięcy. Wszystkie zainwestowane pieniądze przepadają. Dlaczego tak się dzieje? Pozycjonowanie to nieustanna, niekończąca się walka z wyszukiwarką, dzień po dniu trzeba wykonywać wiele rozmaitych czynności nie popełniając przy tym żadnych błędów. Nawet kilka dni przerwy w pracy może być dla witryny tragiczne w skutkach. Dlatego lepiej zaufać firmie pozycjonującej, która się na tym zna, niż zabierać się do tego samemu.

Ile trwa pozycjonowanie?


Pozycjonowanie stron internetowych trwa tyle ile chce klient, a zasada jest taka, że im dłużej tym lepiej. Pierwsze efekty widać już po 3 miesiącach natomiast sporą różnicę będzie można odczuć w okresie 6-7 miesięcy. Wtedy właśnie zainstalowane wcześniej mechanizmy pozycjonujące zaczną w pełni efektywnie działać i zwiększać nam pozycję w sieci.

Poniżej zaprezentowaliśmy kilka przykładowych wykresów z pozycjonowanych u nas stron internetowych. Efekty widać już w pierwszych kilku miesiącach, a dalej już tylko proporcjonalnie zwiększa się ilość ruchu na stronie co generuje jeszcze lepsze pozycjonowanie:

efekty pozycjonowania stron efekty pozycjonowania stron efekty pozycjonowania stron

Kluczowym elementem w pozycjonowaniu stron, jest determinacja i cierpliwość. Nie pozycjonujemy stron "na dziko", lecz sukcesywnie dążymy do osiągnięcia zamierzonego celu. Czym są przykłady powyżej zamieszczonych zrzutów ekranu. Odnotowany ruch na stronach to wzrosty rzędu kilkuset procent, co adekwatnie przekłada się na lepszą sprzedaż produktów i usług.

Skontaktuj się z nami

stronywuwuwu.pl
  stronywuwuwu.pl
 • 576059597
 • Chorzowska 107
 • 107
 • Katowice
 • śląskie
 • 40-101
 • Polska
 • stronywuwu@gmail.com
 • Mapa   G+
Pozycjonowanie
Projektowanie
Katowice
SEO
SEM
E-marketing
Audyt SEO
strony www
Cennik