Projektowanie witryn internetowych Katowice

Projektowanie stron www


sklepy internetowe

strony www

CMS

Projektowanie stron internetowych


responsywne-strony-internetowe

Tworzymy strony internetowe z wielką pasją. Dokładamy wszelkich starań, aby witryna zawierała najnowsze standardy i technologie, aby dobrze się pozycjonowała, była łatwa w późniejszej rozbudowie a także cieszyła oko i automatycznie dopasowywała się do każdego rodzaju urządzenia. Nasze projekty są rozbudowane o system zarządzania treścią dzięki któremu będą mogli Państwo w przyszłości rozwinąć lub przebudować swoją witrynę internetową bez pomocy informatyka. Sklepy internetowe, tworzyny za pomocą narzędzi Prestashop i Wordpress z wtyczką Woocommerce. Dzięki nim zarządzanie sklepem nigdy nie było takie łatwe i przyjemne. Rozbudowany zestaw darmowych modułów i wtyczek daje ogromne możliwości takie jak np. integracja z Allegro.

Responsywne strony www


Projektując, pamiętamy o tym, żeby każda witryna internetowa była responsywna. Co to znaczy? To znaczy, że witryny internetowe wyświetlane na małym ekranie telefonu lub tabletu, mogą być uciążliwe w przeglądaniu ponieważ będziemy musieli przesuwać stronę na boki, aby móc dojrzeć treści, które nie zmieściły się w oknie przeglądarki. I tutaj pojawiają się responsywne strony internetowe. Każdy jej element strony pod wpływem pomniejszenia okna, automatycznie się dopasowuje. Taki rodzaj witryny jest znacznie bardziej komfortowy w przeglądaniu i pomoże nam zyskać klientów, ktorzy właśnie szukają Państwa firmy za pomocą urządzenia mobilnego.

responsywne-strony-internetowe

CMS - System zarządzania treścią


CMS-system-zarządzania-treścią

System zarządzania treścią czyli CMS. Dzięki temu mogą Państwo dowoli edytować swoje strony internetowe bez pomocy informatyka. W takim przypadku witryna wyposażona jest w panel administracyjny, który umożliwia dodawanie nowych artykułów, zdjęć, produktów, a nawet przesuwanie do woli elementami na stronię, aby dopasować je do własnych potrzeb ( jak na obrazku po lewej ). Szczególnie polecamy takie rozwiązanie dla osób, które nigdy nie miały styczności z programowaniem lub chcą w przyszłości rozbudowywać swoją stronę o nowe elementy. Takie witryny bardzo dobrze się pozycjonują dzięki darmowym wtyczkom, które wspomagają działanie całego systemu.

Etapy projektowania serwisu internetowego


CMS-system-zarządzania-treścią
 1. Szczegółowa rozmowa z klientem. Dogłębna analiza.
 2. Wybór odpowiedniego serwera, na którym będzie stać serwis internetowy.
 3. Projektowanie strony internetowej.
 4. Tworzenie treści na witrynę www. Zdjęcia, filmy, tekst itp.
 5. Wdrożenie projektu witryny.
 6. Przesłanie strony na serwer testowy w celu znalezienia ewentualnych błędów i wdrożenia poprawek.
 7. Instalacja strony internetowej na głównym serwerze.
 8. Konfiguracja serwera i domeny.
 9. Zaindeksowanie witryny w wyszukiwarce google.
 10. Gotowe!

Szczegółowy opis tworzenia strony internetowej

Aby rozpocząć projektowanie strony, najpierw przeprowadzamy dokładną rozmowę z klientem, na temat czego ma dotyczyć witryna i jakie są wymagania klienta. Kiedy już wszystko jest jasne, wybieramy najbardziej dopasowany serwer, na którym będzie włączona strona internetowa 24/7. Następuje czas projektowania witryny. Na tym etapie często komunikujemy się z klientem odnośnie ewentualnych pomysłów usprawniających działanie witryny lub poprawek. Aby poprawnie zaprojektowac stronę internetową będą nam potrzebne treści, które zamieścimy na stronie czyli np. zdjęcia, filmy, informacje kontaktowe, informacje o usługach, produktach itd. Jest to jedyna rzecz jaką wymagamy od klienta. Natomiast jeśli klient nie jest przygotowany pod tym kątem oferujemy osługę copywriting, gdzie sami zajmujemy się przygotowaniem odpowiednich treści, wcześniej opisanych przez klienta. Jeśli strona jest już gotowa, instalujemy ją na serwerze testowym, gdzie klient może ją dowoli obejrzeć i poinformować nas o wdrożeniu ewentualnych poprawek. Na życzenie klienta zabieramy się do ostatniego etapu, czyli instalacji na głównym serwerze na którym będzie stała witryna. Indeksujemy witrynę w wyszukiwarce Google, żeby pojawiała się w wynikach wyszukiwania. Jeszcze tylko kilka chwil konfiguracji serwera i domeny. Gotowe! Można cieszyć się z wymarzonej witryny internetowej.

Stała opieka strony internetowej


stała-opieka-strony-internetowej

Prowadzisz rozbudowany serwis internetowy?.A może jesteś właścicielem świetnie prosperującego sklepu internetowego? Każdy z takich portali internetowych wymaga ciągłej pracy i uwagi. Jeśli nie masz czasu na zajmowanie się stroną internetową to możesz zlecić to nam. Kompleksowo zajmiemy się Twoim serwisem zachowując przy tym dbałość o najmniejszy detal, pamiętając również o pozycjonowaniu i reklamie witryny w internecie. Powierz nam swoją stronę, a my zjamiemy się wszystkim w profesjonalny i wygodny sposób, oszczędzając przy tym wiele Twojego cennego czasu.

Skontaktuj się z nami

stronywuwuwu.pl
  stronywuwuwu.pl
 • 576059597
 • Chorzowska 107
 • 107
 • Katowice
 • śląskie
 • 40-101
 • Polska
 • stronywuwu@gmail.com
 • Mapa   G+
Pozycjonowanie
Projektowanie
Katowice
SEO
SEM
E-marketing
Audyt SEO
strony www
Cennik
Reklama w internecie
www
CMS
Tanie strony www